ITT / Cannon CA06F22-14S
Conn Circular SKT 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port Automotive
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Farnell
Datasheet68ページ13年前
Datasheet56ページ20年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+4.92%
関連部品
ITT / CannonCA3108ER22-14P
Conn MIL-C-5015 Circular PIN 19 POS Solder RA Cable Mount 19 Terminal 1 Port
ITT / CannonCA3101ER22-14P
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Plug
ITT / CannonCA3101F22-14PZ
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Solder Terminal, Receptacle
説明
Connector Bayonet Coupling Socket 19 Position Solder Cup Straight Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Female Sockets,Plug,Threaded 19pin Aluminum Alloy 22A