Inventronics EUM100S280DT
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 96W, Hybrid
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsEUM-100S280DT02Box
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ5年前
3か月間の傾向:
+541%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
説明
100 - 277Vac, 96W, 175 - 2800mA, 17-54V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
100W Programmable LED Driver Module