Inventronics EUM-200S105DG
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 200W, Hybrid
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet17ページ5年前
TME
3か月間の傾向:
+66.94%
説明
100 - 277Vac, 200W, 70 - 1050mA, 95-286V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
200W Programmable LED Driver Module