Inventronics EUM-150S210DG
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 150W, Hybrid
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet17ページ5年前
3か月間の傾向:
-34.79%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
説明
100 - 277Vac, 150W, 140 - 2100mA, 36-107V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
150W Programmable IP67 Driver