Inventronics EUM-100S105DG
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 100W, Hybrid
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet15ページ5年前
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-24.51%
説明
100 - 277Vac, 100W, 70 - 1050mA, 48-143V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
100W Programmable IP66/IP67 Driver