Inventronics EUC-075S140DV
EUC Series 75 W 1.4 A 54 Vdc Out Dimmable Outdoor Constant Current LED Driver
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
TMEEUC-075S140DV01
10h
データシート & ドキュメント
TME
Datasheet12ページ12年前
説明