Inventronics ESD-240S660DT
277 - 480Vac, 240W, 462 - 6600mA, 19-52V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
AztechESD-240S660DT289
16h
データシート & ドキュメント
Future Electronics
Datasheet16ページ7年前
Datasheet14ページ8年前
説明
240W Programmable LED Driver Module