Integrated Power Designs NXT-100-1004
12Vdc Power Supply , Open Frame, 2.5"x 4.5" , ITE & Medical Certification
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Peak to Peak Power
Datasheet7ページ17年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
-20.25%
説明
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 5.8(Convection)A/8.3(Forced Air)A 100W