Infineon CY7C64225-28PVXC
CY7C64225 Series 12 Mbps USB to UART Bridge Controller - SSOP-28
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Newark
Datasheet21ページ14年前
element14 APAC
Factory Futures
Future Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
+45.34%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.A.3
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.01
Introduction Date2012-05-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
FlexipanelEXPANDIO-USB-SS
IC I/O EXPANDER USB 12B 20SSOP
Full Speed USB to parallel FIFO Interface USB 1.1/USB 2.0 5V T/R 24-Pin SSOP
MicrochipMCP2210T-I/SS
USB to SPI Protocol Converter with GPIO SPI Interface 5V Automotive 20-Pin SSOP T/R
説明
USB-to-UART 1-CH 64byte FIFO 3.3V/5V 28-Pin SSOP Tube
Tube e3/e4 2005 IT ALSO OPERATES AT 3.3V interface controller 3V~5.25V 1.85mm 27mA 480Mbps
INTERFACE BRIDGE, USB TO UART, SSOP-28; Bridge Type:USB to UART; Supply Voltage Min:3V; Supply Voltage Max:5.25V; IC Case / Package:SSOP; No. of Pins:28Pins; Operating Temperature Min:0°C; Operating Temperature Max:70°C RoHS Compliant: Yes