Infineon BSP125H6327XTSA1
Single N-Channel 600 V 45 Ohm 4.5 nC SIPMOS® Power Mosfet - SOT-223
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet8ページ18年前
element14 APAC
在庫履歴
3か月間の傾向:
-34.99%
CADモデル
ソースeCADmCADファイル
Component Search Engine
シンボルフットプリント
3Dダウンロード
EE Concierge
SnapEDA
フットプリント
ダウンロード
サプライチェーン
Country of OriginAustria, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
関連部品
InfineonBSP125 L6327
MOSFET, N-CH, 600V, 120MA, SOT-223; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Dr
Trans MOSFET N-CH 600V 0.12A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
Trans MOSFET N-CH 600V 0.12A Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
Diodes Inc.ZVN0545GTA
Trans MOSFET N-CH 450V 0.14A Automotive 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R
Diodes Inc.ZXMN0545G4TA
Diodes Inc.ZVP0545GTA
Trans MOSFET P-CH 450V 0.075A 4-Pin(3+Tab) SOT-223 T/R / MOSFET P-CH 450V 0.075A SOT223
説明
Power MOSFET, N Channel, 600 V, 120 mA, 45 ohm, SOT-223, 4 Pins, Surface Mount
600V 120mA 1.8W 45Ω@10V,120mA 2.3V@94uA 1 N-Channel SOT-223-4 MOSFETs ROHS
Mosfet, N-Ch, 600V, 0.12A, Sot-223; Channel Type:N Channel; Drain Source Voltage Vds:600V; Continuous Drain Current Id:120Ma; Transistor Mounting:Surface Mount; Rds(On) Test Voltage:10V; Gate Source Threshold Voltage Max:1.9V Rohs Compliant: Yes |Infineon Technologies BSP125H6327XTSA1