Idec HW4L-M1F11QD-R-24V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet62ページ13年前
3か月間の傾向:
-45.92%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Momentary Metal Round Red 1NO-1NC Contact Screw Terminal
APEM1222MA
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 12VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
PANEL MOUNT INDICATOR PILOT LIGHT LED 22MM AMBER 120VAC OIL-TIGHT
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA LED Round Screw Panel Mount with Threads
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
説明
PUSHBUTTON, HW SERIES, METAL BZL, FLUSH, ILLUM, LED, 1NO-1NC, MOM, RED, 24VDC
Pushbutton Illuminated Switch Red 1-NO 1-NC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round Red 1NO-1NC Contact 24V AC24V DC