Idec HW4L-M1F10QD-S-24V
Pushbutton, Hw Series, Metal Bzl, Flush, Illum, Led, 1NC, Mom, Blu, 24VDC
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet62ページ8年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
在庫履歴
3か月間の傾向:
-74.26%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O. SPST Round Button 10A 440VAC 380VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
説明
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round Blue 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Blu, Flush, 24V