Idec HW2L-M1F20QD-A-24V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet62ページ7年前
Master Electronics
Lectro Components
在庫履歴
3か月間の傾向:
-20.83%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
関連部品
Extended Round Button Momentary Contact DPST 5000000Cycles 220V 440V 10000000Cycles , 37mm*30mm
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALFW29911D-A-120V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
説明
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW2L-M1F20QD-A-24V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Square Amber 2NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
HW Series FG Control Unit-Oth2
P/B 22MM LED MOM SQ FLUSH F/VOLT