Idec HW2L-M1F10Q-W-24V
Switch Push Button N.O. SPST Flush Square Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet62ページ13年前
Lectro Components
説明
P/B 22MM INCAN MOM SQ FLUSH F/VOLT 1NO WHITE