Idec HW1S-5TF22N3
Switch Selector N.O./N.C. 4PST 22.5° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet62ページ8年前
element14 APAC
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
3か月間の傾向:
-21.08%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
IdecASW322
Rotary Switch, 3 Positions, 4PST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Knob Type Actuator, Panel Mount
NKK SwitchesS41
Switch Toggle ON None OFF 4PST Bat Lever Solder Lug 25A 250VAC 30VDC Panel Mount with Threads
Carling TechnologiesIK251-73
Switch Toggle OFF None ON 4PST Bat Toggle Quick Conn 15A 250VAC Panel Mount with Threads
NKK SwitchesS41F
Switch Toggle ON None OFF 4PST Round Lever Quick Conn 25A 250VAC 30VDC Panel Mount with Threads
NKK SwitchesS41T
Switch Toggle ON None OFF 4PST Round Lever Screw Lug 25A 250VAC 30VDC Panel Mount with Threads
Carling TechnologiesIK250-73
Switch Toggle OFF None ON 4PST Bat Toggle Solder Lug 15A 250VAC Panel Mount with Threads
説明
Rotary Switches Selector Switch 22mm 5 positions Maintained Knob Type 2NO-2NC contact Finger Safe Screw Terminal Terminal
SWITCH, SELECTOR, SPST, 10A, 600V; No. of Switch Positions:5 Position; No. of Poles:4 Pole; Angle of Throw:-; Contact Current AC Max:10A; Contact Voltage AC Max:600V; Product Range:HW Series; Illumination:Non Illuminated
Switch, Selector, Spst, 10A, 600V; Rango De Producto:Serie Hw; Ángulo De Tiro:-; Contacto, Intensidad Ac Max:10A; Contacto, Intensidad Dc Max:8A; Contacto, Tensión Ac Max:600V; Contacto, Tensión Dc Max:220V; No. De Polos:4 Polos |Idec HW1S-5TF22N3