Idec HW1P-2FQ-A-24V
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA Incandescent Lamp Round Screw Panel Mount with Threads
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet62ページ13年前
Sager Electronics
3か月間の傾向:
-7.69%
説明
Pilot Light, Amb, 24V Direct, Incan, 22mm Mounting, Dome Lens