Idec HW1P-1FQ-R-24V
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA Incandescent Lamp Round Screw Panel Mount with Threads
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet62ページ13年前
Sager Electronics
Lectro Components
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
PILOT LIGHT, RED, 24V DIRECT, INCAND ROUND FLUSH LENS 22mm MOUNTING