Idec HW1M-F1111-22N9
Toggle Switch, DP4T, Maintained, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Lever Actuator, Panel Mount
Production
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet62ページ13年前
Datasheet352ページ7年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
Lectro Components
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.65
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Switch Contact Blocks / Switch Kits HW 4POS MAINTAIN MONOLEVER
MONO LEVER SWITCH, 22MM, 4 MAINTAINED POSITIONS
Mono Lever Switch, 4-Pos Maint, 2NO/
Switch; No. Of Axes:-; Track Resistance:-; Supply Voltage Max:-; No. Of Switch Positions:4 Position; Contact Current Ac Max:-; Contact Voltage Ac Max:-; Rotation Electrical Angle:-; Handle Style:-; Product Range:Hw Series Rohs Compliant: Yes |Idec HW1M-F1111-22N9