Idec HW1L-M4F10QD-R-24V
Switch Push Button N.O. SPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet62ページ8年前
JRH Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
3か月間の傾向:
+14.49%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F01QD-R-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 6V DIRE DIRECT VOLTAGE, INCANDESCENT 1NO CONTACT, 22mm MOUNTING
説明
IDEC Corporation HW1L-M4F10QD-R-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Mush, Illum, LED, 1NO, Mom, Red, 24VDC
Mushroom Button SPST 5000000Cycles 220V 440V 40mm
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Mushroom (40mm) Round Red 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Red, 40mm Mush, 24V
HW Series FG Control Unit-Oth2
HW1L-M4F10QD-R-24V LD MSHRM FV
Pushbutton Switch, Spst, 24Vac; Product Range:Hw Series; Panel Cutout Diameter:22.3Mm; Contact Configuration:Spst-No; Switch Operation:Momentary; Pushbutton Actuator Style:Mushroom; Actuator/Cap Colour:Red; Contact Voltage Vac:110Vrohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M4F10QD-R-24V