Idec HW1L-M4F10QD-G-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet62ページ13年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3か月間の傾向:
Restocked
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Extended Lens Momentary Contact SPST -22.3 5000000Cycles 220V 440V , 45.7mm*29.4mm
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
説明
IDEC Corporation HW1L-M4F10QD-G-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Mush, Illum, LED, 1NO, Mom, Grn, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Mushroom (40mm) Round Green 1NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton, Mom, Grn, 40mm Mush, 24V