Idec HW1L-M2F11QD-G-24V
Switch Pushbutton; Illuminated; 24V AC/DC; 1-NO 1-NC; Green
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet62ページ8年前
Sager Electronics
Newark
Farnell
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+30.05%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
関連部品
Pushbutton Switch;Illumination:Illuminated ;
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
説明
PUSHBUTTON, HW SERIES, PLASTIC BZL, EXTEND, ILLUM, LED, 1NO-1NC, MOM, GRN, 24VDC
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 22MM; Switch Operation:On-(On); Pushbutton Actuator Style:Round; Contact Configuration:SPST-NO, SPST-NC; Product Range:HW Series; Switch Terminals:Screw; IP Rating:IP65; Contact Current Max:10A
Switch, Industrial Pushbutton, 22Mm; Contacto, Configuración:Spst-No, Spst-Nc; Interruptor, Operación:Encendido-(Encendido); Ip:Ip65; Contacto, Tensión Dc Nom:220V; Contacto, Tensión Ac Nom:600V; Contacto, Intensidad Max:10A |Idec HW1L-M2F11QD-G-24V