Idec HW1L-M2F10Q-R-24V
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 24V Direc 22MM Mounting, Black Bezel, Incand 1NO Contact Block
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsHW1L-M2F10Q-R-24V0
7h
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet62ページ13年前
Lectro Components
関連部品
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F01QD-R-24V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 6V DIRE DIRECT VOLTAGE, INCANDESCENT 1NO CONTACT, 22mm MOUNTING
説明
Switch Push Button N.O. SPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount