Idec HW1L-M1F20QD-R-24V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet62ページ13年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
3か月間の傾向:
-88.56%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALW212620D-R
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec ALQW2B9911D-R-120V
説明
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M1F20QD-R-24V
IDEC Corporation HW1L-M1F20QD-R-24V Pushbutton, HW Series, Plastic Bzl, Flush, Illum, LED, 2NO, Mom, Red, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Flush Round Red 2NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
Pushbutton Illuminated Red 2-NO
PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 24V DIR