Idec HW1L-AF2F20QD-R-24V
Pushbutton Switch, DPST, Maintained, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet62ページ13年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Emergency Stop Switch, DPST, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
説明
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-AF2F20QD-R-24V
IDEC Corporation HW1L-AF2F20QD-R-24V Pushbutton; HW Series; Plastic Bzl; Shroud; Illum; LED, 2NO, Main,Red, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Maintained Flush Round Red 2NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
HW Series FG Control Unit-Oth2
P/B 22MM LED MAINT EXTD F/SHRD