Idec HW1L-A4F11Q-R-24V
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Maintained Contact Screw Panel Mount
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsHW1L-A4F11Q-R-24V0
22h
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet62ページ13年前
Lectro Components
関連部品
Switch Push Button N.O./N.C. SPDT Flush Square Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Maintained Contact Screw Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
説明
HW1L-A4F11Q-R-24V - IDEC HW1L-A4F11Q-R-24V, INC MSHRM FV
P/B 22MM INCAN MAINT 40MM MUSHRM F/VOLT 1NO1NC RED