Idec HW1F-2F11QD-G-120V
22Mm Selector Switch Lighted Rohs Compliant: Yes |Idec HW1F-2F11QD-G-120V
Production
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet62ページ8年前
Master Electronics
Sager Electronics
Lectro Components
在庫履歴
3か月間の傾向:
-49.48%
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2018-04-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
説明
Switch 120V Green 2Pos Mnt Sw | IDEC Corporation HW1F-2F11QD-G-120V
Switch Selector N.O./N.C. DPST 90° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
Switch Selector; 2 Position; NEMA 4 4X 13; 1-NO 1-NC; Green
Idec Corp 22Mm Selector Switch Lighted
SELECTOR SWITCH, 2-POS MAINT, GRN, 1
Rotary Switches Selector Switch illuminated 22mm 2 positions Maintained Green Knob 1NO-1NC contact Full Voltage 120V AC LED Finger Safe Screw Terminal Terminal