Idec AYLD39910N-R-120V
Push-pull Pushbutton, Red, 120V Dire Full Voltage, 30MM Mounting, Incand 1NO Contact Blocks, 40MM Mushroom
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAYLD39910N-R-120V0
18h
データシート & ドキュメント
Lectro Components
Datasheet30ページ18年前
説明