Idec ASW33L22
Switch; Tw 3POS Sprg Lever Sw | Idec Corporation ASW33L22
データシート
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet41ページ7年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
在庫履歴
3か月間の傾向:
-64.77%
説明
22Mm Selector Switch Rohs Compliant: Yes |Idec ASW33L22
Selector Switch, 3-Pos Mom, 2NO/2NC
Idec Corp 22Mm Selector Switch
Pushbutton Switches Selector Switch 22mm 3 positions Spring return left & right to center Lever Type 2NO-2NC contact Open Screw Terminal Terminal