Idec APW199-S-24V
Pilot Light, Blu, 24V Direct, Incand Round Flush, 22MM Mounting
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAPW199-S-24V0
5h
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet41ページ7年前
Lectro Components
説明