Idec APW199-R-24V
Electromechanical Switch Pilot Light Switch 10A
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet41ページ7年前
Electro Sonic
Lectro Components
在庫履歴
3か月間の傾向:
+16.67%
説明
PILOT LIGHT, RED, 24V DIRECT, INCAND ROUND FLUSH, 22mm MOUNTING
PANEL MOUNT INDICATOR 22MM PILOT LIGHT RED