Idec APD199N-W-120V
Pilot Light, Wht, 120V Direct, Incan Dome Lens, 30MM Mounting
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAPD199N-W-120V0
10h
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet30ページ8年前
Electro Sonic
Lectro Components
説明
APD199N-W-120V - IDEC APD199N-W-120V, TWTD INC PL FV
30mm Pilot Light White RoHS Compliant: Yes