Idec APD199N-A-120V
Pilot Light, Amb, 120V Direct, Incan Dome Lens, 30MM Mounting
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet30ページ18年前
説明
PILOT LIGHT; 30MM INCAN F/VOLT AMBER ROHS COMPLIANT: YES