Idec APD199DN-S-120V
Pilot Light, Blu, 120V Direct, Led Full Voltage, 30MM Mounting Chrome Metal Bezel
データシート & ドキュメント
Lectro Components
Datasheet30ページ18年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
INDICATOR, PILOT LIGHT, TWTD SERIES, 30MM, FULL VOLTAGE, LED, 120V AC, BLUE