Idec APD199DN-R-24V
Switch, 30 Mm Pilot Light, Full Voltage, Red Led, 24V
データシート
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet30ページ8年前
Datasheet30ページ11年前
Datasheet30ページ14年前
Newark
Lectro Components
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Momentary Metal Round Red 1NO-1NC Contact Screw Terminal
PANEL MOUNT INDICATOR PILOT LIGHT LED 22MM AMBER 120VAC OIL-TIGHT
APEM1222MA
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 12VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA LED Round Screw Panel Mount with Threads
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
説明
Electromechanical Switch Pilot Light Switch
INDICATOR, LED PANEL MNT, RED, 24V; Moun
APD199DN-R-24V - IDEC APD199DN-R-24V, TWTD LED PL FV
Incandescent Pilot Lights Full Voltage Dome
Panel Mount Indicator, Led, 30Mm, Red, 24V; Led Color:red; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:30Mm; Forward Current If:11Ma; Luminous Intensity:-; Ip / Nema Rating:ip65; Product Range:-; Forward Voltage:24V Rohs Compliant: Yes