Idec APD199DN-G-12V
Pilot Light, Grn, 12V Direct, LED, Full Voltage, 30mm Mounting, Dome Lens
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet30ページ11年前
Datasheet30ページ14年前
Lectro Components
Newark
説明
APD199DN-G-12V - IDEC APD199DN-G-12V, TWTD LED PL FV
Indicator Lamp;Supply Voltage:12V; Power Rating:1W; Current Rating:20mA; Current Rating:0.020A; Lens Color:Green
Incandescent Pilot Lights Full Voltage Dome
Indicator Lamp; Lamp Base Type:-; Mounting Hole Dia:-; Current Rating:-; Supply Voltage:12V; Lens Shape:dome; Product Range:twtd Series Rohs Compliant: Yes