Idec APD199DN-A-24V
Pilot Light, Amb, 24V Direct, LED Full Voltage, 30mm Mounting, LED Dome Lens, Chrome Bezel
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Lectro Components
Datasheet30ページ18年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
INDICATOR PILOT LIGHT TWTD SERIES 30MM FULL VOLTAGE LED 24V AC/DC AMBER