Idec AOLW29920-G-12V
Pushbutton, Maint, Grn, Ext, 12V Dir Full Voltage, 22MM Mounting, Incand 2NO Contact Blocks, Chrome Bezel
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAOLW29920G-12V0
10h
データシート & ドキュメント
Lectro Components
Datasheet41ページ18年前
説明