Idec AOLW29920-G-120V
Pushbutton, Maint, Grn, Ext, 120V Direct, 22mm Mounting, Incand, 2NO Contact Blocks
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet41ページ7年前
Electro Sonic
Lectro Components
関連部品
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Emergency Stop N.O. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw Panel Mount
Switch Emergency Stop N.C. DPST Mushroom Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
ANTI-VANDAL SWITCH, DPST-NO/NC, OFF-(ON), ON-(OFF), 2A, 24V DC, SCREW, IP65
説明
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec AOLW29920-G-120V
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Maintained Contact Screw Panel Mount