Idec ALW29911-R-120V
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 120V Direct, 22mm Mounting, Incand, 1NO & 1NC Contact Blocks
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet41ページ7年前
Switches Unlimited
Lectro Components
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
説明
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
22mm Pushbutton Illuminated RoHS Compliant: Yes