Idec ALD29920N-R-120V
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29920N-R-120V0
7h
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet30ページ8年前
Lectro Components
説明
PUSHBUTTON, MOM, RED, EXT, 120V DIRE FULL VOLTAGE, 30mm MOUNTING, INCAND 2NO CONTACT BLOCKS, CHROME METAL BEZ