Idec ALD29920N-A-120V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Obsolete
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29920N-A-120V0
9h
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet30ページ14年前
Sager Electronics
Lectro Components
サプライチェーン
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2012-10-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
説明
PUSHBUTTON, MOM, AMB, EXT, 120V DIRE FULL VOLTAGE, 30mm MOUNTING, INCAND 2NO CONTACT BLOCKS
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount