Idec ALD29911N-R-24V
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 24V Direc Full Voltage, 30MM Mounting, Incand 1NO/1NC Contact Blocks
データシート
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29911N-R-24V0
1d
データシート & ドキュメント
Sager Electronics
Datasheet30ページ8年前
Lectro Components
説明
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount