ICC Intervox BRP2411P-12-CFS
BRP2411P Series 90 dB 12 V 3700 Hz 24 x 11 x 15 mm Piezo Electric Alarm Buzzer
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1ページ8年前
Datasheet2ページ17年前
Datasheet35ページ14年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
Restocked
説明
AUDIO WARNING DEVICE, ALARM, PIEZO, CONTINUOUS,12VDC SUP,10MA,90DB,3700HZ,2-PINS
Audio Buzzer Piezo 3VDC 15VDC 10mA 12VDC 90dB Through Hole Pin