Honeywell ZM10E10E01
Obsolete
価格と在庫
DistributorSKUMinPkg
RS (Formerly Allied Electronics)ZM10E10E0101200Bulk
1d
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet12ページ15年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
サプライチェーン
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2010-07-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2020-12-21
LTD Date2020-12-21
関連部品
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Button Quick Connect 0.25A 125VAC 30VDC Screw Mount
C&K ComponentsTF2CFH8SP0060C
Snap Acting/Limit Switch, SPDT, Momentary, Screw Terminal, Plunger Actuator, Panel Mount
C&K ComponentsTF2CHK6SP0060C
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Quick Connect 5A 277VAC 74.57VA 0.17N Screw Mount
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Plunger Quick Connect 3A 277VAC 74.57VA 0.08N Screw Mount
Switch Limit; Miniature Basic; Lever Head; SPDT 1NO-1NC; 10A
説明
Switch Snap Action N.O./N.C. SPDT Simulated Roller Lever 0.1A 250VAC 30VDC 0.34N Screw Mount Solder