Honeywell YA-2RQ1250-A2
Switch Snap Action N.O. SPST Plunger Screw 20A 480VAC 250VDC 1491.4VA 6.12N Panel Mount
データシート
価格と在庫
データシート & ドキュメント
Master Electronics
Datasheet1ページ20年前
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
関連部品
HoneywellYE-2RB-A2
Switch Snap Action N.O. SPST Plunger 25A 277VAC 1491.4VA 6.12N Screw Mount Screw
HoneywellYE-2RV198-A41
Switch Snap Action N.O. SPST Lever 25A 480VAC 1491.4VA 5.84N Screw Mount Screw Automotive
HoneywellYE-2RB-A4
Switch Snap Action N.O. SPST Plunger 25A 250VAC 1491.4VA 6.12N Screw Mount Screw Automotive
説明
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 20A 125V