Honeywell XCX100DNC
Sensor, Pressure, Differential, Vaccum Gage, +/- 100.0 PSI, Barbed, Comm. Grade
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ18年前
JRH Electronics
Electro Sonic
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%
サプライチェーン
Introduction Date2002-01-19
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2016-08-31
LTD Date2017-12-31
関連部品
HoneywellXCX100DNH
Board Mount Pressure Sensor -100psi to 100psi Vacuum/Differential 6-Pin
Honeywell24PCFFB2G
Piezoresistive Sensor, Gage, 0Psi Min, 100Psi Max, Rectangular, Through Hole Mount
Honeywell24PCFFB6G
NXP SemiconductorsMPX2010GP
MPX2010 Series 16 V 10 kPa Silicon Piezoresistive Pressure Sensor - SIP-4 Module
NXP SemiconductorsMPX2200AP
ABSOLUTE PEIZORESISTIVE PRESSURE SENSOR 0-29Psi 0-40mV BARREL THROUGH HOLE MOUNT
NXP SemiconductorsMPX2100AP
MPX2100 Series 100 kPa 40 mV Silicon Piezoresistive Pressure Sensor - SIP-4
説明
Differential, 0Psi Min, 100Psi Max, 1%, 0-100mV, Rectangular, Through Hole Mount