Honeywell MLH010BGG01B
Industrial Pressure Sensor 0bar to 10bar Vented Gage Medical 3-Pin
Production
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet10ページ8年前
Master Electronics
Farnell
Electro Sonic
Arrow Electronics
在庫履歴
3か月間の傾向:
-100%
サプライチェーン
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
関連部品
HoneywellMLH006BGG01B
Industrial Pressure Sensor 0bar to 6bar Vented Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH050PGD01B
Industrial Pressure Sensor 0psi to 50psi Vented Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH050PGG20B
説明
Strain Guage Sensor, Relative, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical
Industrial Pressure Sensors SST PRESSURE TRANSDUCERS-ATF
PRESSURE TRANSDUCERS ROHS COMPLIANT: YES
MLH ALL METAL PRESS SENSE -ATF
PRESSURE TRANSMITTER, RELATIVE, 10BAR; Operating Pressure Max:10bar; Sensor Output:Current; Pressure Measurement Type:Gauge; Voltage Rating:30VDC; Port Style:1/4" - 18 NPT; Supply Cu; Available until stocks are exhausted