Honeywell MLH010BGD14B
Strain Guage Sensor, Gage, 0.25%, 4-20mA, Cylindrical, Unspecified Mount
Obsolete
価格と在庫
データシート & ドキュメント
IHS
Datasheet4ページ15年前
Sager Electronics
Agility
Electro Sonic
TME
サプライチェーン
Introduction Date2011-02-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-05-01
LTD Date2018-05-01
関連部品
HoneywellMLH010BGB01B
Industrial Pressure Sensor 0bar to 10bar Vented Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH010BSB06E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 10bar Sealed Gage Medical 3-Pin
HoneywellMLH010BGB06E
Industrial Pressure Sensor 0.5V to 4.5V 0bar to 10bar Vented Gage Medical 3-Pin
説明
Industrial Pressure Sensors Gage,Amplified,10Bar G 1/4-19(DIN 3852-2)
Sensors, Pressure Transducers, Stainless Steel Media Isolated
Pressure Sensor 0bar to 10bar Gage 3-Pin
Honeywell SST Pressure Transducers-ATF
MLH Series All Metal Pressure Sensor, Gage, Amplified, 0 bar to 10 bar Pressure Range, G 1/4 per DIN 3852-2 Port Style, 0.5 Vdc to 4.5 Vdc Regulated Output Type, Packard MetriPak Termination Ty