HIROSE ELECTRIC DF1BZ-22DP-2.5DS
Connector Wire to Board Shrouded Header 22 Position 2.5mm Solder Right Angle Through Hole
IHS
Datasheet31ページ4年前
Master Electronics
Electro Sonic
TME
Hirose SCT
在庫履歴
3か月間の傾向:
+0.00%