HellermannTyton TAG22T2-100B
Cable Marker Thermal Transfer Label, For Use With Thermal Transfer Printer
データシート
データシート & ドキュメント
Electro Sonic
Datasheet4ページ0年前
RS (Formerly Allied Electronics)
在庫履歴
3か月間の傾向:
+53.20%
説明
Thermal Transfer Labels, Self-Laminating, 1.0 inch x .5 inch x 1.43 inch, 2 Across, VL, White, 5000/roll
THERMAL TRANSFER LABEL, WHITE, ACRYLIC, LABELS PER ROLL 5000, 596 SERIES
White Self Laminating Label 1.00" x 1.43" (25.4mm x 36.5mm)